Popis je preložený automaticky z nemeckého originálu a slúži len pre informačné účely.
Miesto:
Hotel sa nachádza na pláži Praia de Iracema v meste Fortaleza v severovýchodnej Brazílii. Plážová promenáda ponúka počas dňa i v noci množstvo nákupných a zábavných zariadení. V neďalekom centre mesta sa nachádzajú zaujímavé budovy.

Vlastnosti:
Hotel privíta svojich hostí v 80 izbách. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Výťah vedie na väčšinu poschodí. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. V kúpeľniach sa nachádza sprcha. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Pre hostí sú k dispozícii aj lehátka a slnečníky. K dispozícii je množstvo zariadení, vrátane posilňovne, sauny a parnej miestnosti.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Ponúkame raňajky, obedy a večere.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.